slide_3

Napsali o nás


Jiri Kacerovsky Sen:

“Firmu Elektroinstalace Jedelský a Kuběnka jsme vybrali k “Instalaci úsporného LED osvětlení se senzory ve společných prostorách bytového domu” a “Úpravě domovního komunikačního tabla u vchodových dveří domu”. Zakázka byla provedena včas, rychle a kvalitně. Velmi oceňuji prozákaznický přístup, profesionalitu, férovost, flexibilitu, kvalitu a rychlost řešení firmy, konkrétně u manažerú p. Jedelského a Kuběnky, ale i u techniků p. Kováře. FIRMU VÁM VŘELE DOPORUČUJI!!!”

happy days:

“Dobrý večer, jsem opravdu velmi vděčná za to, že ještě existují lidé jako je p. Jedelský...pomohl mi, okamžitě, ve chvíli, kdy mi mnou oslovené firmy nabízeli pomoc za 1-2 měsíce. Chápu, že je nedostatek řemeslníků, ale... Pan Jedelský mi ještě v den telefonátu poslal velmi slušného a šikovného elektrikáře Honzu, který byl rovněž neuvěřitelně ochotný a pečlivý a já jim oběma touto cestou moc děkuji za pečlivou - perfektní práci. Přeji vám mnoho úspěchů ve vaší práci a všem vřele doporučuji :-)”

Kralikova Nela:

“Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Jedelskému, který nám ochotně pomohl nejen s elektroinstalacemi, ale se stavbou našeho domu celkově. Je rychlý, ochotný, má přehled a opravdu ví co dělá. Doporučuji.”

Paswarko:

“Skvela domluva, peclive a kvalitne odvedena prace. Jsme spokojeni, mohu doporucit.”

Dopandgx:

“Pochvaluji rychlost jednani s panem Jedelskym a spolehlivost pri realizaci zakazky, celkove na me spoluprace pusobila hodne lidsky, skvela domluva. Jako lajk ocenuji i odvedenou praci, mohu doporucit.”